mithat samsama facebook hesabı mithat samsama twitter hesabı mithat samsama instagram hesabı mithat samsama pinterest hesabı mithat samsama linkedin hesabı
Anasayfa » TÜM İÇERİKLER

Marka Yönetimi

Marka Hikayesi Anlatmanın Gücü - Nov 26 2019 3:08PM

Marka hikayesi anlatımı duygusal bir tepki uyandırırken, aynı zamanda bir işletme hakkındaki gerçekleri de ortaya koyar. “Ürünümüz en iyisidir, bu yüzden satın almalısın!” Diyerek geleneksel pazarlama tekniğinin ötesine geçtik. Artık insanlar neden en iyi olduğunu, nasıl üretildiğini ve bu ürünün arkasındaki mimarlarının kim olduğunu bilmek istiyor. Çünkü insanlar bu mimarlarla etkileşimde bulunmak ve hikaye de kendini bulmayı ister..

Kişisel Gelişim

RABBİME ŞÜKÜRLER OLSUN - Apr 25 2017 2:02PM

Gözlerinizi kapatın! Ve derin bir nefes alın!!!

Hayatı ve yaşamı size bahşetmiş olan yüce Allah’ı en son ne zaman içtenlikle ve inanarak ‘’şükrettiniz’’?

Sürdürülebilirlik

Sürdürebilir Strateji!.. - 2016-04-28 17:49:11

Sürdürebilir Strateji!..

Günümüzde birlikte aynılaşma eğilimi gösteren ürünlerin, hizmetlerin ve markaların diğerlerinden ayrışma çabası, iletişim ve pazarlamanın omurgasını oluşturuyor…

Liderlik ve Yönetim

Değerler Pusulamızdır - Dec 14 2015 3:32PM

Değerler, sürekli olarak başvurduğumuz içsel referanslar olarak, kararlarımıza ve dolayısıyla hayatımıza etki etmektedir. İnsanların veya kurumların ne kadar ahlaklı ve yeterli olduğunu sorgularken ve kıyaslamalar yaparken, sahip olduğumuz bir takım değerlere başvurur, inandığımız ve önem verdiğimiz değerlerden yola çıkarak, başkalarının ne tür bir değer ve davranış biçimine sahip olmaları gerektiği konusunda yargılarda bulunuruz.

Neden bazı çalışanlar işyerlerini, kendilerine aitmiş gibi sahiplenirken, bazıları düşman mali gibi görürler? İnsanların da, kurumların da davranışlarını belirleyen, onların sahip olduğu değerlerdir. Kurumların, bir değerler sistemi inşa etmek istemesinin sebebi, çok sayıda insanın çalıştığı bir organizasyonda her çalışanın, kimseye danışma gereği duymadan, doğru kararı alabilmesi ve doğruyu yapabilmesi içindir.

Liderlik ve Yönetim

Ehil ve Aidiyet Duygusu Yüksek Çalışanlar - Dec 14 2015 4:39PM

Çalışma hayatının gelecekte neye benzeyeceği; iş yapış biçimlerinin nasıl olacağı sadece işveren dünyasını değil herkesi ilgilendiren bir konu. Artık şirketler, yetenekleri kendilerine çekmek için yarışıyor. Yarının dünyasında, yaratıcı yetenekler üreteceği için, büyük şirketler bu yaratıcı insanları cezbetmek için yarışıyor. Dünya artık “açık yetenek ekonomisi“ dönemine girdi. Artık hangi işi yaparlarsa yapsınlar, bütün çalışanlardan daha yaratıcı olmaları bekleniyor. Açık yetenek ekonomisi, yaratıcı yeteneklerin, şeffaf ve çok hızlı akan bir dünyada, gönüllü işbirliği yaparak değer yaratmaları üzerine kurulu bir ekonomi.

Aile İşletmeleri Yönetimi

AİLE İŞLETMELERİNİN GÜNDEMİ ‘’KADIN ‘’ - Sep 16 2015 11:40AM

Bilgi devriminin yarattigi ademi merkeziyetçi ve demokratik yönetim ihtiyacinin aile isletmelerinin yapisinda, islevinde kültüründe yaratcagi degisiklikler üzerinde düsünürken, tüketici davranislari uzamni Michael R.Solomon ‘un ‘…Eskiden sirketler her seyi elinde bulunduruyurdu.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilir Kurumsal Başarı İçin Disiplin - Aug 31 2015 4:25PM

Sürdürülebilir kurumsal basari için kurumumuzun benimsemis oldugu”Fiks Basari Modeli’nin içinde yer alan, Farklilasma (F), Ihtisaslasma (I), Kurumsallasma (K) ve Sistemlesme (S) gibi kavramlarin önemine deginildi. Bu kavramlar kapsam açilimlaryla çalisanlarimizin bilgisine sunuldu. “Fiks Basari Modeli” kavramlar gelecekte var olmak isteyen sirketler için olmazsa olmazlaridir.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilir Kurumsal Başarı İçin Disiplin - Aug 31 2015 4:24PM

Tam 22 sayidir bu sayfalardan sürdürülebilir kurumsal basari için kurumumuzun benimsemis oldugu”Fiks Basarii Modeli’in içinde yer alan, Farlilasma (F), Ihtisaslasma (I), Kurumsallasma (K) ve Sistemlesme (S) gibi kavramlarin önemine deginildi. Bu kavramlar kapsam açilimlariyla çalisanlarimizin bilgisine sunuldu. “Fiks Basari Modeli” kavramlari gelecekte var olmak isteyen sirketler için olmazsa olmazlaridir.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Sorumluluk Almak - Aug 31 2015 4:23PM

Kurumsal Sosyal Sorumluluk, etik, hayirseverlik, yönetisim, inovasyon son 10 yildir Türkiye’de oldukça sik duyulmaya baslayan kavramlar olmustur. Bu kavramlar iyi yönetisim, kurumsal yönetisim, sürdürülebilir kalkinma, tasarim, sosyal girisimcilik ve sosyal yatirimcilik gibi yeni süreçlerle de desteklenerek farkinda olmasak da yeni bir alanin olusumuna katki saglamistir.

Sürdürülebilirlik

Farklılaşmak - Aug 31 2015 4:22PM

Farklilasma, bir yandan yepyeni ve hiç düsünülmemis ama ortaya konuldugunda insanlarda hayranlik yaratacak ürünler gelistirmekle ilgili olmakla birlikte, büyük ölçüde mevcut ürün veya hizmetlerinizi yeniden tanimlamakla ilgili bir etkinliktir.

Farklilasmak kavrami, günümüz pazarlama anlayisinin bir sonucudur. Piyasalar için, rekabet edebilme gücü, her zaman farkli olmayi gerektirmistir. Günümüzde, teknolojik yeniliklerle elde edilen farklilasmalar uzun süreli olmadigindan, müsterilerinize benzersiz bir satis önerisiyle gidebilmek uzun vadede mümkün olmayacaktir. Bu yüzden, farklilasmanin en önemli yollarindan birisi olarak müsteri iliskileri gösterilmektedir.
Geri1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9İleri

PROFİLİM

1977 yılında Adıyaman’ın Gerger ilçesinde dünyaya geldi. Kalabalık bir ailede büyüdü. 
Devamı ...

TWEETS

KİTAP YORUM

GÜÇLÜ MARKALAR

Devamını Gör
KÜRESEL MARKA

Devamını Gör
DİVAN-I HİKMET

Devamını Gör
GÖRÜNMEYENİ DÜŞÜNMEK

Devamını Gör
YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İÇİN

Devamını Gör

E-Bulten

Yukarı