mithat samsama facebook hesabı mithat samsama twitter hesabı mithat samsama instagram hesabı mithat samsama pinterest hesabı mithat samsama linkedin hesabı
Anasayfa » Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilirlik

Sürdürebilir Strateji!.. - 2016-04-28 17:49:11

Sürdürebilir Strateji!..

Günümüzde birlikte aynılaşma eğilimi gösteren ürünlerin, hizmetlerin ve markaların diğerlerinden ayrışma çabası, iletişim ve pazarlamanın omurgasını oluşturuyor…

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilir Kurumsal Başarı İçin Disiplin - Aug 31 2015 4:25PM

Sürdürülebilir kurumsal basari için kurumumuzun benimsemis oldugu”Fiks Basari Modeli’nin içinde yer alan, Farklilasma (F), Ihtisaslasma (I), Kurumsallasma (K) ve Sistemlesme (S) gibi kavramlarin önemine deginildi. Bu kavramlar kapsam açilimlaryla çalisanlarimizin bilgisine sunuldu. “Fiks Basari Modeli” kavramlar gelecekte var olmak isteyen sirketler için olmazsa olmazlaridir.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilir Kurumsal Başarı İçin Disiplin - Aug 31 2015 4:24PM

Tam 22 sayidir bu sayfalardan sürdürülebilir kurumsal basari için kurumumuzun benimsemis oldugu”Fiks Basarii Modeli’in içinde yer alan, Farlilasma (F), Ihtisaslasma (I), Kurumsallasma (K) ve Sistemlesme (S) gibi kavramlarin önemine deginildi. Bu kavramlar kapsam açilimlariyla çalisanlarimizin bilgisine sunuldu. “Fiks Basari Modeli” kavramlari gelecekte var olmak isteyen sirketler için olmazsa olmazlaridir.

Sürdürülebilirlik

Sürdürülebilir Bir Gelecek İçin Sorumluluk Almak - Aug 31 2015 4:23PM

Kurumsal Sosyal Sorumluluk, etik, hayirseverlik, yönetisim, inovasyon son 10 yildir Türkiye’de oldukça sik duyulmaya baslayan kavramlar olmustur. Bu kavramlar iyi yönetisim, kurumsal yönetisim, sürdürülebilir kalkinma, tasarim, sosyal girisimcilik ve sosyal yatirimcilik gibi yeni süreçlerle de desteklenerek farkinda olmasak da yeni bir alanin olusumuna katki saglamistir.

Sürdürülebilirlik

Farklılaşmak - Aug 31 2015 4:22PM

Farklilasma, bir yandan yepyeni ve hiç düsünülmemis ama ortaya konuldugunda insanlarda hayranlik yaratacak ürünler gelistirmekle ilgili olmakla birlikte, büyük ölçüde mevcut ürün veya hizmetlerinizi yeniden tanimlamakla ilgili bir etkinliktir.

Farklilasmak kavrami, günümüz pazarlama anlayisinin bir sonucudur. Piyasalar için, rekabet edebilme gücü, her zaman farkli olmayi gerektirmistir. Günümüzde, teknolojik yeniliklerle elde edilen farklilasmalar uzun süreli olmadigindan, müsterilerinize benzersiz bir satis önerisiyle gidebilmek uzun vadede mümkün olmayacaktir. Bu yüzden, farklilasmanin en önemli yollarindan birisi olarak müsteri iliskileri gösterilmektedir.

Sürdürülebilirlik

Farkı Yaratabilmek - Aug 31 2015 4:21PM

Yarin var olacak olan sirketler; ortaya koydugu vizyonu dogrultusunda strateji, insan, araç, malzeme, sistem ve bilgi arasindaki uyumun resmi olan "farkliligi” tesis etmis sirketler olacaklardir. Geçmiste oldugu gibi gelecekte de basarinin sirri “insan” olmaya devam edecektir.

Beklentileri olmayan, varliginin gayesini bir türlü anlayamamis, kendini gelistirmek için rehber göremeyen, daha farkli olmanin yollarini aramayan insanlarin çogunlukta oldugu sirketlerin gelecekte varliklarina devam ettirme sanslari yoktur.

PROFİLİM

1977 yılında Adıyaman’ın Gerger ilçesinde dünyaya geldi. Kalabalık bir ailede büyüdü. 
Devamı ...

TWEETS

KİTAP YORUM

GÜÇLÜ MARKALAR

Devamını Gör
KÜRESEL MARKA

Devamını Gör
DİVAN-I HİKMET

Devamını Gör
GÖRÜNMEYENİ DÜŞÜNMEK

Devamını Gör
YÖNETİM KURULU ÜYELERİ İÇİN

Devamını Gör

E-Bulten

Yukarı